Home | Veelgestelde vragen | Meerdere objecten tegelijkertijd selecteren en verplaatsen of bewerken

Meerdere objecten tegelijkertijd selecteren en verplaatsen of bewerken

Yorick
Door: Yorick

Het is mogelijk om meerdere objecten tegelijkertijd selecteren zodat je ze samen en met behoud van de onderlinge verhoudingen kunt verplaatsen.

Meerdere objecten selecteren doe je zo

  1. Houdt de linker muisknop ingedrukt en beweeg de muis over de objecten die je wilt selecteren. Je kunt ook de shift-toets ingedrukt houden terwijl je objecten één voor één selecteert door ze aan te klikken.
  2. Je kunt objecten deselecteren en opnieuw selecteren door erop te klikken met de rechter muisknop terwijl je de shift knop op je toetsenbord ingedrukt houdt.
  3. Je kunt nu alle geselecteerde objecten tegelijkertijd bewerken of verplaatsen.
Meerdere objecten tegelijk selecteren- My glossy

Direct proberen?

Over Yorick

Yorick is grafisch vormgever en de oprichter van My glossy en deelt regelmatig handige tips om jouw boek of magazine perfect te stijlen!

Veelgestelde vragen
  • Uitlijnen en ordenen van objecten op je pagina’s
    Je kunt in de editor op drie verschillende manieren je objecten uitlijnen. Dit kan door middel van de functie Uitlijnen. Deze vind je links onderin de editor. Je kunt magnetisch uitlijnen, uitlijnen op een raster en vrij uitlijnen.
  • Snel mooie pagina’s maken met de functie indeling
    Maak snel mooie pagina's met de vele pagina indelingen die je kunt kiezen in de editor van My glossy. Ga in het linkermenu naar Indeling, bepaal het aantal foto's en kies de indeling die je mooi vindt als basis voor je pagina. Vul de blokken met foto's of vervang ze door tekst en je hebt snel een originele pagina gemaakt.
  • Tekst & foto’s bij randen van pagina’s
    Plaats tekst en andere belangrijke elementen op minimaal 1 cm afstand van de stippellijnen aan de randen en bij de vouw. Zo weet je zeker dat ze goed zichtbaar blijven na het versnijden en lijmen van je pagina's.