Home | Inspiratie | Zo plaats je foto’s in een smartphone op jouw pagina’s

Zo plaats je foto’s in een smartphone op jouw pagina’s

Zo plaats je een foto in het scherm van een smartphone

Met My glossy kun je foto’s en screenshots van jouw mobiele telefoon op de pagina plaatsen en deze in een smartphone plaatsen. Leuk als je grappige posts, foto’s en screenshots van berichtjes extra realistische wilt weergeven op jouw pagina.Dit werkt als volgt:

  1. Plaats eerst het frame van een smartphone op jouw pagina. Je kunt deze vinden in bij de decoraties tussen de Frames.  Via de functie lagen plaats je de foto achter het frame en vallen de randen van de smartphone over jouw foto heen.  
  2. Plaats daarna een foto over de smartphone en pas de foto aan zodat deze niet uitsteekt voorbij de randen van de smartphone.
  3. Via de functie lagen plaats je de foto achter het frame.
  4. Je kunt nu de foto niet meer selecteren omdat deze onder de laag met het frame ligt. Als je de foto wilt aanpassen selecteer je de bovenste laag, het frame, en plaats je die naar achter zodat je de foto weer kunt selecteren en bewerkenAls je de foto wilt aanpassen moet je deze ook weer naar voren halen via de functie Lagen
In de video hierboven zie je stap voor stap hoe je een foto op een realistische manier in het scherm van een smartphone kunt plaatsen.